SMBJ54D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ54D-M3/I
JLCPCB Part #
C1973900
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
500nA 54V 600W@10/1000us 65.4V 7A@10/1000us 85.9V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS