SMBJ48A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ48A-E3/52
JLCPCB Part #
C968570
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 600W 7.8A 77.4V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS