SMBJ26CA-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ26CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C1974551
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
14.3A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS