RN60D2073FB14
MFR.Part #
RN60D2073FB14
JLCPCB Part #
C1425026
Description
-65℃~+175℃ 207kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors