SMBJ26CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ26CA-E3/52
JLCPCB Part #
C515606
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS