SFR25H0005102JA500
MFR.Part #
SFR25H0005102JA500
JLCPCB Part #
C1377586
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS