SMBJ15A-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ15A-M3/52
JLCPCB Part #
C1979382
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
15V 18.5V 1uA 24.4V 24.6A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS