SMBJ14CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ14CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1976581
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 14V 17V 22.9V 26.2A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS