MKP1839215631
MFR.Part #
MKP1839215631
JLCPCB Part #
C3787878
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 250V、630V ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS