SMBJ130A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ130A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981658
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS