SMBJ120CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ120CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1975060
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 120V 135V 190V 3.15A 500nA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS