SMBJ120A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ120A-E3/52
JLCPCB Part #
C1977941
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS