D55342H07B28E0RTF
MFR.Part #
D55342H07B28E0RTF
JLCPCB Part #
C4305964
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount