SMBJ11D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ11D-M3/H
JLCPCB Part #
C1976343
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
11V 13.3V 17.9V 2uA 33.5A@10/1000us 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS