SMBJ11A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ11A-M3/5B
JLCPCB Part #
C3702261
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 33A 5uA 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS