SMBJ10CA-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ10CA-E3/52
JLCPCB Part #
C466994
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS