RN60C4272BBSL
MFR.Part #
RN60C4272BBSL
JLCPCB Part #
C3393073
Description
-65℃~+175℃ 250mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors