SMBG7.5AHE3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBG7.5AHE3/52
JLCPCB Part #
C1981647
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.5A 600W@10/1000us 7.5V 9.21V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS