SMBG43AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG43AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1981800
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 52.8V 600W@10/1000us 64.5V、69.4V 8.6A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS