SMBG33CAHE3/5B
MFR.Part #
SMBG33CAHE3/5B
JLCPCB Part #
C3710269
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS