SMBG24CA-E3/5B
MFR.Part #
SMBG24CA-E3/5B
JLCPCB Part #
C1981034
Description
-55℃~+150℃ 15.4A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS