MAL210252152E3
MFR.Part #
MAL210252152E3
JLCPCB Part #
C1614099
Package
Bolt,D35xL108.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 100mΩ@100Hz 108.7mm 12.8mm 1500uF 200V 35mm 5.5A@100Hz ±20% 螺栓,D35xL108.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS