SMBG20A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBG20A-E3/52
JLCPCB Part #
C3706354
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-55℃~+150℃ 18.5A 20V 22.2V 32.4V 5uA 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS