SMBG188A-M3/52
MFR.Part #
SMBG188A-M3/52
JLCPCB Part #
C1666653
Description
-65℃~+175℃ 188V 1uA 231V 2A@10/1000us 328V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS