MASMBG75AE3
MFR.Part #
MASMBG75AE3
JLCPCB Part #
C2625951
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 121V 1uA 4.9A 600W 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)