SMBG170A-E3/5B
MFR.Part #
SMBG170A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3708516
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1uA 2.2A 275V 600W TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS