SMBG10A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG10A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981064
Description
-65℃~+175℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS