SMB10J22A-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J22A-E3/5B
JLCPCB Part #
C1980754
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1kW@10/1000us 1uA 22V 26.9V 28.2A@10/1000us 35.5V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS