SMB10J13A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J13A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981146
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 1kW@10/1000us 1uA 21.5V 46.5A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS