SMB10J12A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMB10J12A-E3/52
JLCPCB Part #
C1980931
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 19.9V 1kW@10/1000us 50.3A@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS