TV06B141JB-HF
MFR.Part #
TV06B141JB-HF
JLCPCB Part #
C2445418
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 140V 155V 1uA 2.65A 226.8V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS