SMAJ85A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ85A-M3/61
JLCPCB Part #
C1978623
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 137V 1uA 2.2A 400W@10/1000us 85V 94.4V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS