TV04A220JB-G
MFR.Part #
TV04A220JB-G
JLCPCB Part #
C2443448
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.27A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS