SMAJ58A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ58A-E3/5A
JLCPCB Part #
C3705534
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.3A 400W 58V 64.4V 93.6V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS