SMAJ51A-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ51A-E3/61
JLCPCB Part #
C1973158
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.9A 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS