RN70C4530FRSL
MFR.Part #
RN70C4530FRSL
JLCPCB Part #
C1807816
Description
-65℃~+175℃ 453Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors