SMAJ30A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ30A-E3/5A
JLCPCB Part #
C3713950
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS