SMAJ24CA-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ24CA-E3/5A
JLCPCB Part #
C962617
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS