SMAJ22CA-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ22CA-M3/61
JLCPCB Part #
C3709165
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 24.4V 35.5V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS