Y145332K6500T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y145332K6500T9L
JLCPCB Part #
C1482455
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 32.65kΩ 600mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS