SMAJ22A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ22A-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978335
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS