SMAJ20CA-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ20CA-E3/5A
JLCPCB Part #
C1978138
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS