SMA6F15A-M3/6A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F15A-M3/6A
JLCPCB Part #
C1974636
Package
DO-221AC
Description
-55℃~+175℃ 123A@8/20us 15V 18.5V 1uA 25.4V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS