MR102250R00BAE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MR102250R00BAE66
JLCPCB Part #
C1448772
Package
Plugin,D4.8xL9.5mm
Description
-55℃~+145℃ 175mW 250Ω ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D4.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS