RNC55K2212FRB14
MFR.Part #
RNC55K2212FRB14
JLCPCB Part #
C3390759
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors