SMA5J22CA-E3/61
MFR.Part #
SMA5J22CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1979340
Package
SMA(DO-214AC)
Description
14.1A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 500W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS