SMA5J13CA-E3/61
MFR.Part #
SMA5J13CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1979560
Description
13V 15.9V 1uA 21.5V 23.3A 500W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS