Y14421K18000B0L
MFR.Part #
Y14421K18000B0L
JLCPCB Part #
C1477373
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors