SMA5J11CA-E3/61
MFR.Part #
SMA5J11CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1979213
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 27.5A@10/1000us 500W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS