RWR81NR301DSS73
MFR.Part #
RWR81NR301DSS73
JLCPCB Part #
C3440662
Description
-55℃~+250℃ 1W 301mΩ Wirewound Resistor ±0.5% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors